13 yıllık e-ticaret tecrübemiz : e-MOSBaşarılı bir e-ticaret sitesi yönetimi için kuşkusuz altın kural, sizi yarı yolda bırakmayacak bir yazılım platformunu ve teknik ekibi oluşturmaktır. Çünkü platformunuza veya ekibinize güvenmediğinizde hedefe koşmak için hamleler yapabilmeniz mümkün değildir.

2001 yılından temellerini attığımız e-MOS e-ticaret ve CMS (içerik yönetim sistemi) altyapısı, onlarca yazılımcının emeği ile 13 yıldır geliştirilmeye ve müşterilerimizin son güncel hali ile kullanımına sunulmaya devam ediyor.

Aradan geçen zamanın gerek teknoloji ve gerekse e-ticaret fonksiyonolitesi anlamında pekçok değişikliğe sahne olmasına rağmen, müşterilerimiz bu adaptasyonların farkında bile olmadan sitelerine kolayca uyarlayabildiler.“Ölçeklenebilir güçlü altyapı”İşler yolunda gidiyor ve satış hacminiz dolayısıyla anlık tekil ziyaretçileriniz binlerce tekiller ile ölçülmeye başlandı. Sorun yok, e-MOS sizi desteklemeye devam edecek. Donanım altyapınızda yapacağımız müdahalelerle altyapıyı ölçekleyerek e-MOS un bu altyapı üzerinde sorunsuz çalışmasını sağlayabiliriz. Bu konuda kendimize bir limit koymuyoruz...“Responsive Design...”Aynı kullanıcı deneyimini her türlü platformda uygulamayı hedefleyen bu tekniği ülkemizde en iyi uygulayan ekiplerden birine sahibiz. Mobil dünyadaki tartışılmaz yükselişin sürdüğü günümüzde, responsive web sitelerinin öneminin hızla artmakta olduğunu görmemek mümkün değil. e-MOS bu tekniğe tam destek verebilecek şekilde geliştirilmiştir.

“Başarı ayrıntılarda gizlidir, ayrıntı tasarımda...”Elektronik ticaret yapmanın zor bir iş olduğunu ve bu işte başarının ince ayrıntılarda gizli olduğunu biliyoruz. Bünyemizdeki digital ajansımız ile marka kimliğinize uygun size ve sektörünüze özel tasarımı uluslararası standartlarda üretebilme yeteneğine sahibiz. e-MOS, her türlü tasarımı giydirebilme yetenekleri ile donatılmış durumdadır.“Yüzlerce modül ve özellik”e-MOS bugüne kadar geliştirilmiş olan yüzlerce modüle sahiptir. Ürünün sitenize implentasyonu sırasında ihtiyaç duyulan modüller hayata geçirilir. Ancak sistemde olan ya da sonradan eklenen kullanmayı arzu ettiğiniz bir modülü, yeniden yazılım geliştirme süreçlerine ihtiyaç duymadan kolayca sitede uygulayabilirsiniz. Pek çok kurulum projesinde %90 oranında mevcut altyapı ile geliştirme yapmadan devam edebiliyor olmak, ürünün yapabilirlikleri konusunda size ışık tutacaktır.“Siz işinize bakın, entegrasyon halleder”Bugüne kadar SAP, Oracle ERP, Axapta, Nebim, Logo, vb irili ufaklı pek çok sistemle türlü entegrasyon süreçlerinde yer aldık. Geçmişteki ERP tecrübemizi de katarak, bu tarz entegrasyonlarda yol gösterici danışman görevini üstlenip sorunsuz bir altyapı inşa etmekteyiz. Bu sayade gereksiz mükerrer veri girişlerinden, hatalardan, zaman kayıplarından sizleri arındırmaya çalışıyoruz.

BAZI ÖZELLİKLER

 • Responsive Layout
 • Güvenlik
 • Sektör & Ürün Bağımsız
 • Online Monitoring
 • Entegre Blog
 • Detaylı Raporlama
 • Targeting Tools
 • Kampanya Altyapısı
 • Performans
 • Müşteri Hizmetleri
 • Ödeme
 • Sosyal Medya Entegrasyonu