Biz ya bir yolunu bulur, ya da bir yol yaratırız

Hannibal

Proj-e’nin temelleri Türkiye’de e-ticaretin yeni yeşerdiği 2001 yıllarında atıldı. Hayalimiz, güçlü, esnek, yönetilebilir ve ölçeklenebilir bir e-ticaret ve içerik yönetim sistemi platformu oluşturmak ve bu platformu bir ürün haline getirip geliştirmeye devam etmekti. 2006 yılınada bu hayalimiz, kaynak kodu tamamen tarafımızdan geliştirilmiş olan e-MOS ile gerçeğe dönüştü. Mütavazi bir sermaye ve güçlü bir ürünü arkamıza alarak firmamızın temellerini attık. Kaliteden, dürüstlükten ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeme felsefesi ile yola çıktık.

Hızla kendi sektörlerinde önemini kanıtlamış, değerli firmaları referanslarımız arasında katmaya başladık. Sürekli gelişen ve büyüyen ürünümüz e-MOS, farklı sektörlerden firmalar için çok yönlü bir satış platformu olmayı başardı. 2009 yılında yazılım şirketi kimliğimize, digital ajans kimliğimizi de ekleyerek -99 Design Studio’yu kurduk ve irili ufaklı pek çok değerli markanın dijital projelerini hayata geçirdik.

Genç ve dinamik kadromuzla, web ve mobil platformlarında başarılı ve ödüllü projelere imza atttık. Yenilikçi ve yaratıcı fikirler üreterek ve bu fikirlerimizi hayata geçirerek, sektörün öncü firmalarından biri olduğumuzu kanıtladık. Teknopark'daki Ar-Ge ofisimizde uluslararası standartlarda projeler üretebilmek ve teknolojimizi her zaman ileri götürebilmek amacıyla çalışmalarına devam ederken, aynı zamanda müşterilerimizle uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedefledik. Gerçekleştirdiğimiz projelerin pek çoğu birlikte çalıştığımız firmaların tavsiyeleri ve mevcut referanslarımızın yeni projeleri oldu. Kurduğumuz bu ilişkiler hedeflerimizde başarılı olduğumuz ve doğru yolda olduğumuzun kanıtı oldu. Karşılıklı güven, özverili çalışma ve müşteri memnuniyetinin başarılının yolunu açtığını çok iyi biliyoruz ve bu hedeflerle yolumuza devam edeceğiz.


Müşterilerimizi yurtdışı projelerinde destekleyebilmek için 2009 yılından bu yana Turquality akredite firma olarak faaliyet gösteriyoruz.